Du må nok betale for prøvetimen ja, siden prøvingen er endel av det som betales for hele pakken med hår, sminke, påkledning osv.
Og på en slik dag er det viktig å ha noen som kjenner håret ditt og som vet litt om din type, slik at du får en frisyre som er til deg og står i stil med hvem du er og med kjole, blomster, høyde på mannen osv på den store dagen.
Og vil tro at du sikkert har dannet deg et bilde av hvordan du ser for deg håret ditt, og hun venninden din som skal ha barn jobber jo sikkert sammen med flere, og da kan dere jo bli enig med ei på salongen der om hvordan dere tenker det. Og din venninde har mulighet til å forklare hvordan ditt hår er, hvordan du er, hva du liker, ikke liker osv.
Håper du finner ut av det.
(jeg er frisør, og prøvde oppsettet mitt sikkert 20 ganger før jeg gifta meg, alikevell så er det håret som irriterer meg mest når jeg ser på bildene nå. Selv om jeg var veldig fornøyd den dagen

)