Askild er 1 år idag
Tenk at ett år er gått allerede!
Klarer ikke se for meg at han har vært en bylt på 2000g. Nå er han over 5 ganger så stor!
Fra første stund har han vært seg selv, en rolig liten tass som ikke ser vitsen med å gråte unødig. En koseklump, alltid med et smil på lur.
Etter fødselen, når legene hadde sjekket han, fikk jeg han inntil meg i 10 min. Kunne ikke ta på han, men han lå inntil kinnet mitt og kunne lukte på han. Ubeskrivelig
Tusen takk for at du er til, lille venn, jeg kan ikke huske hvordan det var uten deg. 3 desember er en av de beste dagene i livet mitt. Samtidig er det også en av de verste. Det er nemlig akkurat den dagen morfaren din sovnet stille inn, for 4 år siden. Det var en tung beskjed å få at de bestemte seg for at du skulle bli født akkurat den dagen. I ettertid har jeg funnet en slags trøst i det. Nå er morfar en del av deg og din dag, og det er jeg stolt av.
Verdens beste lillebror, mammas og pappas lille gutt, vi er kjempeglade i deg

