Gå tilbake   NybaktMamma - Møteplassen > Klubber > Barselklubber > Februar
Registrér deg nå, så kan du straks bli med i vårt nettsamfunn!
Alle registrerte brukere får:
  • Egen identitet i forumet/nettsamfunnet
  • Starte nye diskusjoner
  • Svare i andres diskusjoner
  • Skrive egen blogg, og svare i andres
  • Redigere egne meldinger
  • Sette opp egne epostvarslinger
  • Selge eller kjøpe via våre rubrikkannonser
  • Søke gjennom millioner av meldinger
  • Sende private eller offentlige meldinger
  • Opprette ett eller flere fotoalbum
  • Kommentere andres bilder
  • Endre utseende på sin offentlige profil
  • Bestemme egen grad av anonymitet
  • Bruke personlig kontakt- og venneliste
  • Opprette eller delta i sosiale nettverk
  • Finne mange nye og hyggelige venner
  Og mye, mye mer... Helt gratis!
Registrer deg nå!
 





Svar
 
LinkBack Diskusjonsverktøy Visningsmodus
Gammel 24-01-2008, 10:02   #1
Supermedlem
 
-diCtE- sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Meldinger: 787
MP Rating: 0% (0)
-diCtE- har en strålende fremtid.-diCtE- har en strålende fremtid.-diCtE- har en strålende fremtid.-diCtE- har en strålende fremtid.-diCtE- har en strålende fremtid.-diCtE- har en strålende fremtid.-diCtE- har en strålende fremtid.-diCtE- har en strålende fremtid.-diCtE- har en strålende fremtid.-diCtE- har en strålende fremtid.-diCtE- har en strålende fremtid.
Monikum!

hvor har du tatt veien??
noen som vet?
__________________
-diCtE- & LilleBell feb'07 venter på LilleSprell feb'09
-diCtE- er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Gammel 24-01-2008, 10:08   #2
Seniormedlem
 
bille sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2006
Meldinger: 1,705
MP Rating: 100% (13)
bille har et ubeskrivelig bra rykte.bille har et ubeskrivelig bra rykte.bille har et ubeskrivelig bra rykte.bille har et ubeskrivelig bra rykte.bille har et ubeskrivelig bra rykte.bille har et ubeskrivelig bra rykte.bille har et ubeskrivelig bra rykte.bille har et ubeskrivelig bra rykte.bille har et ubeskrivelig bra rykte.bille har et ubeskrivelig bra rykte.bille har et ubeskrivelig bra rykte.
Sv: Monikum!

Nei, har ikke hørt noe fra henne her inne på en stund, tenkte på det her om dagen jeg også faktisk.
__________________
~Gulljenta feb. '07~
Oops.. Gravid med en liten luring, termin 06.05.09

"This too shall pass"



bille er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Gammel 24-01-2008, 15:17   #3
Seniormedlem
 
Monikum sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2004
Sted: Ålesund
Meldinger: 1,819
MP Rating: 0% (0)
Monikum har en strålende fremtid.Monikum har en strålende fremtid.Monikum har en strålende fremtid.Monikum har en strålende fremtid.Monikum har en strålende fremtid.Monikum har en strålende fremtid.Monikum har en strålende fremtid.Monikum har en strålende fremtid.Monikum har en strålende fremtid.Monikum har en strålende fremtid.Monikum har en strålende fremtid.
Sv: Monikum!

Jeg er her alltså.. eh.. veldig sjelden siden jul.. Kikker innom andre forumet av og til, men før jeg bestemmmer meg for å være litt mere aktiv igjen, så skjer det noe her hjemme..

Knerten har ikke vært helt i slag siste mnd.. Nå har han hatt oppkast og diare over 1 uke, og vi flyr inn og ut av kontroller for å passe på så han ikke blir uttørka.. forkjølelse annahver uke.. osv, osv.. Også så mammadalt.. Skal vel helst henge rundt halsen min konstant.
Nå er mannen kommet hjem fra sjøen, så vi har mamma avvenning her hjemme.. jeg holder meg stort sett i kjellern, hvor jeg akkurat har flytta scrappebutikken min. Koser meg her da

Koselig å bli etterlyst da

Lover å kikke innom minimum en gang om dag når jeg er ferdig med 2 stk årsregnskap...
__________________
Mini mai 05, Knerten mars 07, Ronja 29/09-08
Monikum er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Svar



Diskusjonsverktøy
Visningsmodus

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye diskusjoner
Du kan ikke svare på meldinger/diskusjoner
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere meldingene dine

BB-kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are
Pingbacks are
Refbacks are


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 22:13.




Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.2.0
Alt innhold ©2001-2008 NybaktMamma.com