Gå tilbake   NybaktMamma - Møteplassen > Diskusjoner > Høytider
Registrér deg nå, så kan du straks bli med i vårt nettsamfunn!
Alle registrerte brukere får:
  • Egen identitet i forumet/nettsamfunnet
  • Starte nye diskusjoner
  • Svare i andres diskusjoner
  • Skrive egen blogg, og svare i andres
  • Redigere egne meldinger
  • Sette opp egne epostvarslinger
  • Selge eller kjøpe via våre rubrikkannonser
  • Søke gjennom millioner av meldinger
  • Sende private eller offentlige meldinger
  • Opprette ett eller flere fotoalbum
  • Kommentere andres bilder
  • Endre utseende på sin offentlige profil
  • Bestemme egen grad av anonymitet
  • Bruke personlig kontakt- og venneliste
  • Opprette eller delta i sosiale nettverk
  • Finne mange nye og hyggelige venner
  Og mye, mye mer... Helt gratis!
Registrer deg nå!
 





Svar
 
LinkBack Diskusjonsverktøy Visningsmodus
Gammel 08-07-2004, 23:03   #1
kie
Seniormedlem
 
kie sin avatar
 
Medlem siden: May 2004
Meldinger: 2,134
MP Rating: 0% (0)
kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.
Hvordan feire sommerbursdagen til en treåring?

Det blir ikke så mange gjester annet enn familien, og som student har jeg ikke akkurat så fryktelig god råd om sommeren. Men det er klart at man skal feire 3-årsdagen!

Hvordan pleier dere å feire sommerbursdagene?

Og hva er en ok gave for en treåring? Vi har jo så utrolig masse leker, men det er klart at en del av det begynner å bli slitt etter å ha blitt lekt med av 5 barn.
__________________
kie er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Gammel 09-07-2004, 05:14   #2
Æresmedlem
 
Nennemor sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2001
Meldinger: 32,578
MP Rating: 0% (0)
Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.
Sv: Hvordan feire sommerbursdagen til en treåring?

I morgen skal vi ha familiebursdag her i huset og da blir det spekemat med diverse tilbehør og seinere kake og kaffe.

Vi har ikke noe program for dagen, men satser på fint vær så vi kan være ute selvfølgelig. Ungene koser seg med familiemedlemmene som kommer på besøk og greier nok å holde dem i ånde tenker jeg.

Trehjulssykkel, badebasseng og andre uteleker har dere vel kanskje i hus allerede sånn at det ikke er gode gaveforslag. På den annen side er man minstemann av fem har vel en del blitt arvet, så hvis det er noe spesielt nesten treåringen er glad i så kan det jo tenkes at en flunkende ny utgave av en gammel og velbrukt leke er moro å få da.

Vi kjøpte ei lita sklie med bare to trinn på Jernia for et par uker siden. Den er i plastikk og kostet tre hundre kroner, så det var jo ingen stor formue og den har Eirik hatt masse moro med her hjemme i hagen, selv om den er mye mindre enn den i barnehagen da. Kunne det være et tips?
__________________
Nennemor
Storesøster (f. juli-99) Storebror (f.mars-02) Lillebror (f. oktober -04)

Er man litt munter av sans og sinn, går gjennom livet med søkende trinn,
gleder seg litt over andres hell- da kommer lykken helt av seg selv
Nennemor er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Gammel 09-07-2004, 11:02   #3
kie
Seniormedlem
 
kie sin avatar
 
Medlem siden: May 2004
Meldinger: 2,134
MP Rating: 0% (0)
kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.kie har et ubeskrivelig bra rykte.
Sv: Hvordan feire sommerbursdagen til en treåring?

Hm..
Vi har ikke hage og mannen har snekra sammen en sklie selv. I fjor var det en hjemmelaget, gigantisk tre-lastebil han fikk.

Men noe nytt hadde vært noe. Jeg tror jeg får ta ham med en tur på Toys R Us eller noe sånn at man får sett hva akkurat han liker.

Det er problemet med å ha mange barn. Man har omtrent alt fra før av.
__________________
kie er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Svar



Diskusjonsverktøy
Visningsmodus

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye diskusjoner
Du kan ikke svare på meldinger/diskusjoner
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere meldingene dine

BB-kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are
Pingbacks are
Refbacks are


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 09:09.




Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.2.0
Alt innhold ©2001-2008 NybaktMamma.com