Gå tilbake   NybaktMamma - Møteplassen > Diskusjoner > Høytider
Registrér deg nå, så kan du straks bli med i vårt nettsamfunn!
Alle registrerte brukere får:
  • Egen identitet i forumet/nettsamfunnet
  • Starte nye diskusjoner
  • Svare i andres diskusjoner
  • Skrive egen blogg, og svare i andres
  • Redigere egne meldinger
  • Sette opp egne epostvarslinger
  • Selge eller kjøpe via våre rubrikkannonser
  • Søke gjennom millioner av meldinger
  • Sende private eller offentlige meldinger
  • Opprette ett eller flere fotoalbum
  • Kommentere andres bilder
  • Endre utseende på sin offentlige profil
  • Bestemme egen grad av anonymitet
  • Bruke personlig kontakt- og venneliste
  • Opprette eller delta i sosiale nettverk
  • Finne mange nye og hyggelige venner
  Og mye, mye mer... Helt gratis!
Registrer deg nå!
 





Svar
 
LinkBack Diskusjonsverktøy Visningsmodus
Gammel 29-11-2002, 07:51   #1
Seniormedlem
 
Katrinemor sin avatar
 
Medlem siden: May 2002
Sted: Trondheim
Meldinger: 1,475
MP Rating: 0% (0)
Katrinemor er fantastisk mot andre.Katrinemor er fantastisk mot andre.Katrinemor er fantastisk mot andre.Katrinemor er fantastisk mot andre.Katrinemor er fantastisk mot andre.Katrinemor er fantastisk mot andre.Katrinemor er fantastisk mot andre.Katrinemor er fantastisk mot andre.Katrinemor er fantastisk mot andre.Katrinemor er fantastisk mot andre.Katrinemor er fantastisk mot andre.
Snart Jul Og Nyttår! :))

Snart jul og nyttår dere

Ja da er det snart jul og nyttår. Uvirkelig spør du meg, for dette året har gått så utrolig fort. Det har vel det med at vi har fått barn og de vokser så utrolig fort.

Har dere noen nyttårsforsetter?
Fortell. Jeg må si jeg har ikke noen enda men jeg vil ha noen forslag fra dere.
__________________
Katrinemor
Nicholay 20.02.02 & Alexandra 30.09.05
Katrinemor er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Gammel 29-11-2002, 08:46   #2
Æresmedlem
 
Nennemor sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2001
Meldinger: 32,578
MP Rating: 0% (0)
Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.Nennemor har et ubeskrivelig bra rykte.

Takk og pris for fantastisk flotte desember!!!

Jeg elsker jul og juleforberedelser og gjør unna alt som kan smake av stress og mas i god tid før julemåneden, sånn at jeg skal kunne nyte i fulle drag. Herlig!

Når det gjelder nyttårsforsetter så hadde jeg som yngre alltid det forsettet at jeg ikke skulle slutte å røyke, fordi den eneste grunnen for å slutte å røyke var graviditet og det var jeg ikke klar for. Nå lover jeg meg selv hvert år at jeg ikke skal begynne igjen, siden jeg var så flink å slutte da jeg ble (planlagt) gravid. Og nå er det over fire år siden jeg tok en røyk!

Andre nyttårforsetter har kommet og gått og det blir ikke stort av dem når jula er pyntet ned og den siste tørre julekaka er sendt til besteforeldrene og ettermiddagskaffen deres. Motivasjonen forsvinner når alle lysa vi setter opp til jul plukkes ned igjen tror jeg. Det er mulig vi skulle beholde alle lysa i hvert fall frem til mars og det verste mørket har gitt seg?

Ha ei flott advensttid, nyt jula og nyttårshelga og ikke mas med nyttårsforsetter du ikke planlegger å holde.
__________________
Nennemor
Storesøster (f. juli-99) Storebror (f.mars-02) Lillebror (f. oktober -04)

Er man litt munter av sans og sinn, går gjennom livet med søkende trinn,
gleder seg litt over andres hell- da kommer lykken helt av seg selv
Nennemor er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Gammel 29-11-2002, 11:21   #3
Seniormedlem
 
Elisa sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2002
Sted: Vestfold
Meldinger: 1,566
MP Rating: 0% (0)
Elisa er fantastisk mot andre.Elisa er fantastisk mot andre.Elisa er fantastisk mot andre.Elisa er fantastisk mot andre.Elisa er fantastisk mot andre.Elisa er fantastisk mot andre.Elisa er fantastisk mot andre.Elisa er fantastisk mot andre.Elisa er fantastisk mot andre.Elisa er fantastisk mot andre.Elisa er fantastisk mot andre.

Jeg også gleder meg til jul!
Desember er en fin måned og jeg har mange prosjekter, mest kake & godterilaging.

Nyttårsforsettet mitt er å få begynt på Spansk- kurs i januar og fullføre det!
__________________

Ida 1993, Truls 2002 og Sondre 16 juni


Bloggen min
Elisa er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Gammel 29-11-2002, 12:06   #4
Seniormedlem
 
LilleVirre sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2002
Sted: Østfold
Meldinger: 2,831
MP Rating: 0% (0)
LilleVirre er fantastisk mot andre.LilleVirre er fantastisk mot andre.LilleVirre er fantastisk mot andre.LilleVirre er fantastisk mot andre.LilleVirre er fantastisk mot andre.LilleVirre er fantastisk mot andre.LilleVirre er fantastisk mot andre.LilleVirre er fantastisk mot andre.LilleVirre er fantastisk mot andre.LilleVirre er fantastisk mot andre.LilleVirre er fantastisk mot andre.

Nå gleder jeg meg til jul.

Dette året har bare føket forbi. For et år tilbake på dene tid hadde vi nettopp funnet ut at jeg var gravid.

Det har gått så utrolig fort, og nå.... nå er prinsen her og vi skal feire jul alle tre. Min lille familie


Nyttårsforsett.... Skal prøve å la røyken være!!! Røyker ikke til daglig, men en festrøyk!
Å ja.... så skal jeg la være å snuble opp kirkegulvet i bryllupet mitt!!! ( Min store skrekk )
__________________
LilleVirre er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Svar



Diskusjonsverktøy
Visningsmodus

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye diskusjoner
Du kan ikke svare på meldinger/diskusjoner
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere meldingene dine

BB-kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are
Pingbacks are
Refbacks are


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 10:26.




Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.2.0
Alt innhold ©2001-2008 NybaktMamma.com