Nettene er vår store utfordring.
Nå har Noah endelig begynt å sove natten gjennom til vanlig, det er kun et par netter i uken kanskje han våkner, og da roer han seg fort igjen.
Theo derimot, har aldri sovet en hel ordentlig natt. En sjelden gang kan han sove uavbrutt fra 21, 21:30 til 05,06, det har kanskje skjedd fire ganger, men dæven så uthvilt jeg har vært de gangene!
Begge legges helst 20, men noen ganger nærmere 21. De har sovet i køyeseng en liten stund nå, da så vi en merkbar bedring i søvnen til Theo. Vanligvis våkner han et par, tre ganger, til vi så etterhvert kapitulerer og tar han over i sengen vår.
Optimismen råder dog allikevel. Theo sover gjennomsnittlig bedre og bedre, bortsett fra noen tilbakefall sånn som i natt, siden det er tenner på vei ut og han har sår stump. Han sover også 100 ganger bedre enn Noah gjorde på hans alder, og er forholdsvis enkel å legge om kvelden, det tar max en time.
Alt i alt regner jeg med at vi har nattesøvnen på plass innen et par år!