Diskusjon: Praha - valuta
Vis ett enkelt innlegg
Gammel 05-01-2007, 14:18   #2
Lina og nurket
VIP-Medlem
 
Lina og nurket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2003
Sted: Bergen
Meldinger: 5,125
MP Rating: 0% (0)
Lina og nurket har et ubeskrivelig bra rykte.Lina og nurket har et ubeskrivelig bra rykte.Lina og nurket har et ubeskrivelig bra rykte.Lina og nurket har et ubeskrivelig bra rykte.Lina og nurket har et ubeskrivelig bra rykte.Lina og nurket har et ubeskrivelig bra rykte.Lina og nurket har et ubeskrivelig bra rykte.Lina og nurket har et ubeskrivelig bra rykte.Lina og nurket har et ubeskrivelig bra rykte.Lina og nurket har et ubeskrivelig bra rykte.Lina og nurket har et ubeskrivelig bra rykte.
Sv: Praha - valuta

Tror nok det er Euro, eller så blir det nok Korona som var (er ) myntenheten.
Vet ikke helt hva som lønner seg, sjekk valutakalkulatoren på www.gotogate.no eller sjekk kronekursen (og utenlandske valuta) på tv2 text tv 174.
jeg tok ut penger sist jeg var i praha, dvs tok ut fra minibank. Husker ikke kursen for da var det korona som var (er) myntenheten.
__________________
Juni 2003. En blomst i stadig utfoldelse.
Lillesøster: Mai 2005. Blid som en sol.
Lina og nurket er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat