Vis ett enkelt innlegg
Gammel 07-06-2008, 07:14   #6
tinwin
VIP-Medlem
 
tinwin sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2005
Sted: Akershus
Meldinger: 9,045
MP Rating: 100% (2)
tinwin har et ubeskrivelig bra rykte.tinwin har et ubeskrivelig bra rykte.tinwin har et ubeskrivelig bra rykte.tinwin har et ubeskrivelig bra rykte.tinwin har et ubeskrivelig bra rykte.tinwin har et ubeskrivelig bra rykte.tinwin har et ubeskrivelig bra rykte.tinwin har et ubeskrivelig bra rykte.tinwin har et ubeskrivelig bra rykte.tinwin har et ubeskrivelig bra rykte.tinwin har et ubeskrivelig bra rykte.
Sv: Angrer og vet ikke hva jeg skal gjøre

Jeg hadde gått! Han kunne gått i terapi, og så kunne vi jo kanskje sett om det var en mulighet for at vi kunne finne tilbake til hverandre etterhvert.... men jeg hadde ikke blitt og sjanset på hva han kunne gjort neste gang!

Nå var det jo ikke det du spurte om... tror ikke det er bare bare å få slettet noe slikt.. ligger jo i journalen din! Men som nevnt ovenfor så har de taushetsplikt og kommer ikke bruke dette mot hverken deg eller din mann på noen måte! Men ta kontakt med de å spør da!
Lykke til uansett
__________________
E 2005 K 2007
tinwin er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat