Vis ett enkelt innlegg
Gammel 13-02-2009, 23:20   #4
Monicamor
Medlem
 
Monicamor sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Sted: Bodø
Meldinger: 236
MP Rating: 0% (0)
Monicamor har mye å være stolt av.Monicamor har mye å være stolt av.Monicamor har mye å være stolt av.Monicamor har mye å være stolt av.Monicamor har mye å være stolt av.Monicamor har mye å være stolt av.Monicamor har mye å være stolt av.Monicamor har mye å være stolt av.Monicamor har mye å være stolt av.Monicamor har mye å være stolt av.Monicamor har mye å være stolt av.
Sv: Valentine's Day -feirer dere?

Nja, det blir nok en bedre middag og en liten oppmerksomhet utenom.
Syns det er koselig å gjøre det sånn, siden man ikke alltid er like flink til å gi oppmerksomheter i en hektisk hverdag.

Men jeg føler også at det er mange forventniger knyttet opp mot Valentine's Day, siden det er så mye reklame og påminnelser flere uker i forveien.
Sikkert noen som lar seg skuffe hvis det ikke kommer noen oppmerksomhet fra partneren, hvis man ikke er klar på hvordan ting skal være.
Er jo ikke alle som tenker over det og det er helt greit.
__________________
Mathea

Verdens nydeligste jente kom til verden 26.11.08 og mamma fikk endelig spise fenalår igjen.

Sist endret av Monicamor; 13-02-2009 kl 23:28.
Monicamor er pålogget nå   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat