Gå tilbake   NybaktMamma - Møteplassen > Diskusjoner > Helse og velvære > Mors helse og egenpleie




Svar
 
LinkBack Diskusjonsverktøy Visningsmodus
Gammel 27-06-2009, 23:36   #1
Supermedlem
 
LeneV sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Sted: Nordvestlandet
Meldinger: 672
MP Rating: 0% (0)
LeneV har en strålende fremtid.LeneV har en strålende fremtid.LeneV har en strålende fremtid.LeneV har en strålende fremtid.LeneV har en strålende fremtid.LeneV har en strålende fremtid.LeneV har en strålende fremtid.LeneV har en strålende fremtid.LeneV har en strålende fremtid.LeneV har en strålende fremtid.LeneV har en strålende fremtid.
Bikinilinjen

Hva bruker dere for å barbere bikinilinjen?
Høvel? ladyshaver? epilator? hårfjerningskrem eller voks?

Og hva er egentlig forskjellen på ladyshaver og epilator???

Jeg har til nå brukt høvel, men føler det fort blir røde nupper... Lurer på om en ladyshaver eller epilator har vært tingen?

Voks tør jeg ikke tenke på å prøve en gang...


Hva bruker dere?
__________________
Mamma til vår nydelige datter!!!
LeneV er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Gammel 28-06-2009, 02:55   #2
Medlem
 
Medlem siden: Jul 2008
Sted: Rogaland
Meldinger: 93
MP Rating: 0% (0)
Solikk har en strålende fremtid.Solikk har en strålende fremtid.Solikk har en strålende fremtid.Solikk har en strålende fremtid.Solikk har en strålende fremtid.Solikk har en strålende fremtid.Solikk har en strålende fremtid.Solikk har en strålende fremtid.Solikk har en strålende fremtid.Solikk har en strålende fremtid.Solikk har en strålende fremtid.
Sv: Bikinilinjen

Ladyshaver er en elektrisk barbermaskin for kvinner.

Epilator er en dings med en del pinsettter som drar håret ut med rota- Vondt de første gangene ( Bruker denne på leggene jeg...)

Til bikinilinjen har jeg brukt høvel eller en mild hårfjerningskrem. Men det blir litt rødt og nuppete ja....
Solikk er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Gammel 28-06-2009, 07:16   #3
Veteranmedlem
 
Kosmokula sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2004
Sted: Trondheim (Ylvingen)
Meldinger: 3,022
MP Rating: 100% (1)
Kosmokula har et ubeskrivelig bra rykte.Kosmokula har et ubeskrivelig bra rykte.Kosmokula har et ubeskrivelig bra rykte.Kosmokula har et ubeskrivelig bra rykte.Kosmokula har et ubeskrivelig bra rykte.Kosmokula har et ubeskrivelig bra rykte.Kosmokula har et ubeskrivelig bra rykte.Kosmokula har et ubeskrivelig bra rykte.Kosmokula har et ubeskrivelig bra rykte.Kosmokula har et ubeskrivelig bra rykte.Kosmokula har et ubeskrivelig bra rykte.
Sv: Bikinilinjen

Jeg bruker høvel, men jeg har kjøpt meg en epilator nå
- må bare mote meg opp til å prøve den down there
__________________
LM feb'05 & O sept'06
Kosmokula er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Svar



Diskusjonsverktøy
Visningsmodus

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye diskusjoner
Du kan ikke svare på meldinger/diskusjoner
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere meldingene dine

BB-kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are
Pingbacks are
Refbacks are


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 08:36.




Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.2.0
Alt innhold ©2001-2008 NybaktMamma.com