Vis ett enkelt innlegg
Gammel 09-11-2009, 00:42   #3
Mariposamamma
Seniormedlem
 
Mariposamamma sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Sted: Oslobygda
Meldinger: 1,586
MP Rating: 100% (1)
Mariposamamma har et ubeskrivelig bra rykte.Mariposamamma har et ubeskrivelig bra rykte.Mariposamamma har et ubeskrivelig bra rykte.Mariposamamma har et ubeskrivelig bra rykte.Mariposamamma har et ubeskrivelig bra rykte.Mariposamamma har et ubeskrivelig bra rykte.Mariposamamma har et ubeskrivelig bra rykte.Mariposamamma har et ubeskrivelig bra rykte.Mariposamamma har et ubeskrivelig bra rykte.Mariposamamma har et ubeskrivelig bra rykte.Mariposamamma har et ubeskrivelig bra rykte.
Sv: Blir du sint og kjefter på barnet/a dine?

Sitat:
Opprinnelig postet av Uregistrert Vis post
Men litt følelser må det vel være bra at de ser? Og alder må selvfølgelig tas med i betraktningen.
Det er jeg enig med deg i. Jeg synes barn har godt av å se hele følelsesspekteret jeg; uten at det betyr at jeg synes de skal se mennesker som brøler i sinne. Om sinne/irritasjon og så videre håndteres på en ok måte, så er det vel bra at barna ser at man kan oppleve å være sinne (ol) og likvel klare å kommunisere med omgivelsene på en fungerende måte. De har godt av å se at foreldre også blir lei seg, glade, og så videre.


Jeg blir irritert av og til ja. Men jeg forsøker å klare å kommunisere med Sunniva på en saklig måte. Blir det for ille, så tar jeg meg en timeout... På soverommet. Stikker ikke av altså, hun kan fint komme etter meg. Jeg må telle seriøst til ti noen ganger, selv om Sunniva "bare" er to år. Og jeg tror det er nokså normalt?
__________________
Historien om Johanna
Mariposamamma er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat