Gå tilbake   NybaktMamma - Møteplassen > Diskusjoner > Utenfor tema > Hobby


Svar
 
Diskusjonsverktøy Visningsmodus
Gammel 06-03-2008, 12:18   #1
Juniormedlem
 
Medlem siden: Mar 2008
Meldinger: 15
MP Rating: 0% (0)
tazz`n er en ukjent størrelse akkurat nå.
Question Snøggel

Dere som har sydd en sånn snøggel... Har jeg forstått det rett at bunn og topp ikke skal syes sammen, men at det skal gå glidelås hele veien rundt?
Er ganske nybegynner på sying...
tazz`n er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Gammel 06-03-2008, 14:44   #2
Supermedlem
 
litoja sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Sted: I et hus
Meldinger: 796
MP Rating: 0% (0)
litoja har en strålende fremtid.litoja har en strålende fremtid.litoja har en strålende fremtid.litoja har en strålende fremtid.litoja har en strålende fremtid.litoja har en strålende fremtid.litoja har en strålende fremtid.litoja har en strålende fremtid.litoja har en strålende fremtid.litoja har en strålende fremtid.litoja har en strålende fremtid.
Sv: Snøggel

Det gjør du vel som du selv vil.
Første jeg lagde, så hadde jeg bare 2 glidelåser på 40 cm, en i hver side.
Det holdt i massevis, men om du vil ha muligheten til å ta av lokket, så må du ha glidelås hele veien rundt.
Vet også noen har laget med knapper.
litoja er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Gammel 06-03-2008, 22:52   #3
Medlem
 
Mavia sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Meldinger: 449
MP Rating: 0% (0)
Mavia har mye å være stolt av.Mavia har mye å være stolt av.Mavia har mye å være stolt av.Mavia har mye å være stolt av.Mavia har mye å være stolt av.Mavia har mye å være stolt av.Mavia har mye å være stolt av.Mavia har mye å være stolt av.Mavia har mye å være stolt av.Mavia har mye å være stolt av.Mavia har mye å være stolt av.
Sv: Snøggel

http://www.tettinntil.no/forumet/showthread.php?t=29222

Oppskrift
__________________

Mavia er logget av   Opprett en ny diskusjon (avsporing) med denne meldingen som utgangspunkt. Svar med sitat
Svar



Diskusjonsverktøy
Visningsmodus

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye diskusjoner
Du kan ikke svare på meldinger/diskusjoner
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere meldingene dine

BB-kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 14:19.




Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.2.0
Alt innhold ©2001-2008 NybaktMamma.com