Holder det med lammeskinn og dyne på vinteren? Jeg tror ikke det blir plass i bagene til vinterposene jeg har tenkt å kjøpe. Har tenkt å bruke lokket på også.
Holder det med lammeskinn og dyne på vinteren? Jeg tror ikke det blir plass i bagene til vinterposene jeg har tenkt å kjøpe. Har tenkt å bruke lokket på også.
Litt seint svar (er sjelden jeg er her inne), men for våre holdt det fint med lammeskinn og dyner i fjor vinter.
Ikke sjans i havet for oss å få plass til poser i bag'ene i alle fall (gutta var store)!
Utpå vinteren/mot våren ble det for trangt med skinna også, da la jeg et brettet Mor Signe-teppe i bunnen (det isolerer utrolig godt!).
Takk for svar! Jeg har prøvd å den korte T2H posen og ser ut til å passe. Får se om jeg ender opp med lammeskinn og dyne eller pose.
Iiiiiiiiiiik!!! Skal du ha tvillinger??? Husker deg kjempegodt fra augustklubben -03
Gratulere gratulere!!!
16.sept ble Emma storesøster til Julie![]()
hei jeg fikk tvillinger i desember 07 g vi brukte skinn i bunnen og oldwater dunpose til bilstol passer perfekt i oth beggene!
Sosiale Bokmerker